Бажання
Додайте товари до списку бажань
0

Чоловічі браслети з рунами

Фільтр
Ціна, грн
Колір
Виріб
Матеріали
Стать
Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Ні для кого не секрет, про що до речі пишуть такі дослідники скандинавського футарка як А. Платов, О. Синько, С. Батюшковков, що скандинавські руни це стародавній алфавіт, який із магічної мови в якийсь момент історії, через певні причини, став алфавітом лінгвістичним. Але навіть з огляду на те, що християнство по всій Європі насаджувалося силою, а старі релігії та вірування знищувалися - до нас дійшло багато історичних свідчень, застосування рунічної магії в побуті і навіть на прикрасах, наприклад таких як рунічний браслет, які несуть не лише художню цінність, а й певну магічну програму.

Чоловічий рунічний браслет

Так браслет з рунами посилює енергетичну дію натурального каміння і може виступати в ролі амулету або талісмана. Браслет талісман може активізувати сили, які є всередині людини, але з якихось причин поки не доступні їй для використання, амулет же дозволяє залучати в життя людини зовнішні сили, які не підвладні у звичайному житті - залучаючи сприятливі ситуації або потрібних людей. Ще рунічні браслети посилюють у власника обмін внутрішньою та зовнішньою енергією, дозволяючи проявлятися магічним силам у житті людини.

Скандинавський футарк складається із 24 рун. Вони діляться на 3 атта по 8 рун. У деяких книгах про руни, частина рун описують як позитивні, частина як негативні. Це велика помилка, тому що кожна руна відповідає за свій аспект буття або його частину і світ був би не повним, якби якийсь аспект у ньому був відсутній. Так умовно негативна руна Халагаз руйнівна як град, який вона символізує. Але при цьому всі забувають, що град випадаючи пошкоджує слабкі паростки, тане і дає воду для життя сильним рослинам. Тобто відбувається трансформація – по суті, для когось вона болісна, а для когось просто необхідна. І купити браслет із руною Халагаз не буде якоюсь помилкою – просто потрібно розуміти, коли його потрібно носити. Тоді, коли у житті потрібні кардинальні зміни, життєва трансформація.

Звичайно, не всі руни підходять всім, є чоловічий браслет з рунами, такими як Тейваз. Ця руна чисто чоловічої енергії, яка з хлопця робить чоловіка, наповнюючи його тими чоловічими якостями, які так цінують жінки – сміливість, рішучість, завзятість. Є рунні жіночі браслети – наприклад, браслет з рожевим кварцом з руною Берканою, вона символізує жінку як дружину, господиню домашнього вогнища, маму, вона наповнює жінок такими якостями як спокій, жіночність, сімейність, домашній затишок.

Об'єктивно в кожній людині є частка всіх енергій рун, просто треба знати в який момент життя, яку руну потрібно використовувати, для отримання результату, який потрібно отримати. Під кожний рунний браслет ми підбираємо камінь і руну, так, щоб вони гармонізували у своїй дії на людину. І несли лише добро та позитив. У нашому інтернет-магазині Lira браслет з рунами купити можна за прийнятною ціною, отримавши консультацію щодо правил носіння та застосування рунного браслета.

Вгору