Бажання
Додайте товари до списку бажань
0

Браслет с хризопразу

Фільтр
Ціна, грн
Колір
Розділ
Стать
Виріб
Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Хризопраз - це зелений або зеленувато-жовтий мінерал, який має потужну магічну енергію. Його сила вважається дуже лікувальною, захисною та зміцнюючою.

Ось кілька аспектів, які можуть бути пов'язані з кристалом:

  • лікування, він має сильну енергію, яка доповнює лікуванні різних фізичних та емоційних захворювань. Також камінь сприяє зменшенню стресу, заспокоєння нервової системи.
  • очищення, хризопраз як джерело магічної сили очищає енергетичне поле довкола власника. Сприяє позбавленню негативних думок і почуттів, а також захистити від негативу ззовні.
  • любов, мінерал дозволяє залучити кохання та зміцнити існуючі відносини. Людина відкривається для любові та внутрішнього благополуччя.
  • самодисципліна, мінерал допомагає зміцненню волі та самодисципліни. Позбавляє лінощів і прокрастинації, а також у досягненні особистих цілей і завдань.
  • дозвіл конфліктів, хризопраз допомагає у вирішенні конфліктів та зміцненні дружніх відносин. Зменшує агресивність та сприяє налагодженню мирних відносин з іншими людьми.

Властивості браслету з хризопразом

Браслет з хризопразом - це потужний амулет, який використовують для лікування, захисту, зміцнення та покращення життєвої сили. Деякі способи використання:

  • лікувальні властивості: браслет із хризопразу носять для зменшення стресу, заспокоєння нервової системи, зняття болю та підтримки загального здоров'я;
  • захисні якості: камінь захищає від негативу, такого як заздрість, злість, негативні думки або прокляття;
  • зміцнення особистої енергетики: мінерал зміцнює життєву силу та допомогти у досягненні особистих цілей. Зміцніть волю та покращіть свої здібності;
  • медитація: носіть хризопраз браслет під час медитації, він покращить її якість, допоможе налаштуватися на духовну роботу та покращити зв'язок із вищими силами.;
  • любовне ставлення: браслет хризопраз сприяє залученню кохання та покращенню існуючих відносин. Носіть його, щоб привернути до себе любов і зміцнити свої стосунки з близькими людьми.

Браслети з рунами та натуральними каменями, використовуються для досягнення обраних власником виробу цілей, пов'язаних з енергією каменю та змістом рун, вони у поєднанні з хризопразом посилюють його енергетику.

Кілька прикладів, які використовуються в рунному браслеті з хризопразом:

Феху (Fehu) - символізує багатство та матеріальний успіх.У поєднанні з браслетом хризопраз, який також вважається каменем достатку і відомий властивостями залучення багатства та успіху, руна посилить енергію каменю, пов'язану з багатством та матеріальним благополуччям.

Беркана (Berkana) - символізує жіночність, народження, новий початок та захист. Вона посилює енергію хризопразу, пов'язану з життєвою енергетикою та зростанням.

Тейваз (Tiwaz) - символізує бойовий дух, дисципліну, мужність та лідерство. У поєднанні з хризопраз браслетом, який також пов'язаний із мужністю та захистом, Тейваз може допомогти зміцнити волю та мужність його власника.

Іса (Isa) - символізує заморожування, затягування, контроль та врівноважування енергії. У поєднанні з браслетом із хризопразу, допоможе врівноважити стан та зняти стрес, Іса також допомагає носієві браслета з рунами керувати енергетикою та контролювати емоції.

Звичайно, вибір рун для браслета із хризопразу залежить від того, яку мету хоче досягти носій. Важливо пам'ятати, що руни - це інструмент і їхня дія залежить від намірів та зусиль власника.

Кожна людина відчуватиме енергію кристала по-різному, залежно від індивідуальних особливостей. Незалежно від того, яким чином ви використовуєте браслет із хризопразу, важливо пам'ятати, що він допоможе вам у досягненні покращення життя, а не зробить це за вас. Однак, щоб максимально використовувати його магічну енергетику, важливо прислухатися до інтуїтивних відчуттів та використовувати його в особистих практиках. У нашому інтернет-магазині Lira можна придбати прикраси за прийнятною ціною з доставкою по Україні, крім тимчасово окупованих територій.

Вгору