Бажання
Додайте товари до списку бажань
0

Браслети з каменів

Фільтр
Ціна, грн
Колір
Розділ
Стать
Виріб
Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Незважаючи на всі здобутки сучасного світу в науково-технічному прогресі, є місце дивам. Нас оточує енергія і це вже нікого не здивуєш, енергія в натуральному камені тому підтвердження. Браслет з натурального каміння, це прикраса, але він може бути і магічним талісманом, таким як хризопраз браслет, який може залучити в життя власника удачу, процвітання і достаток. Якої б форми не був браслет з натурального каміння, при цьому він ще й є цікавою прикрасою, що притягує погляд. І коли на людині бачать виріб із натурального каміння, це притягує погляд. Фізично, за допомогою натуральних каменів у його власника відбувається обмін внутрішньою і зовнішньою енергією, які позитивно впливають на життя людини. Перед тим як купити браслет з натурального каміння, потрібно правильно підібрати свій камінь або набір мінетралів. Це можна робити за допомогою натальної астрологічної карти. Ми із задоволенням допомагаємо нашим клієнтам підібрати той мінерал, який резонує з ними та допомагатиме у його житті.

Жіночий та чоловічий браслет з натурального каміння.

Чоловічий браслет  зовні відрізняється від жіночого браслета, як правило, лише тематичною фурнітурою. Ще є фурнітура унісекс, яка візуально підходить як чоловікам, так і жінкам. Але говорити про те, що є жіноча та чоловіча енергія в натуральному камені не коректно. Тому що це універсальна природна енергія і підходить вона для обох статей. Різниця лише в тому, що кожна людина індивідуальна, тому що народилася у конкретний час, у географічному місці, перебуваючи під впливом певних планет.Які в свою чергу впливають на енергетику каменів і підібрати браслети з натуральних каменів за знаком зодіаку - це найвірніша ознака, чи підходить вона людині чи ні. Комфортно він почуватиметься, одягнувши браслети з натурального каменю чи ні. На сайті є різні прикраси для сильної статі, такі як чокер на шию для чоловіків за низькою ціною.

Браслети з натуральним камінням

У кожному натуральному камені закладено свою функцію, особливу енергетику.
У кожному натуральному камені закладено свою функцію, особливу енергетику. Наприклад, захист від негативу, залучення в життя грошей, удачі, кохання. Браслети з каменем, можуть бути різного кольору, у формі намистин або природної форми і залучити в життя людини ситуації або події, які будуть для неї корисними. Прикраси з натурального каміння можуть змінити життя людини, за умови, що вона цього хоче і має достатню чутливість і уважність, щоб помічати тонкі енергії, які впливають на її життя.

Види виробів з натурального каміння

Серед асортименту нашого інтернет-магазину Lira багато типів виробів, це і:

  • браслети з натуральних каменів на ногу та на руку;
  • браслет з рунами;
  • кольє з перлів та натуральних каменів;
  • чокери з перлів, цитрину, гранату та лазуриту;
  • кільця з перлів, гематиту та інших натуральних каменів;
  • парні браслети;
  • сережки з перлами, гематитом та іншими натуральними каменями.

Якщо людина не вірить в езотерику, то для неї браслети з каменем будуть гарною прикрасою та доречним доповненням дрес-коду. В інтернет-магазині Lira (Ліра) є браслети з перлами, аметистом, цитрином, тигровим оком, турмаліном, агатом, бірюзою, гранатом, опалом, сердоліком, хризопразом, нефритом, оніксом, родохразитом, місячним каменем, місячним каменем, гематитом та іншими.Одним словом, на будь-який смак, колір та розмір. А якщо ви хочете купити красиві браслети з натурального каміння на замовлення, за вашим ескізом - майстер із задоволенням їх зробить. Ми працюємо тільки з якісною люкс фурнітурою та сріблом. Порадуйте себе та рідних подарунком!

Вгору