Бажання
Додайте товари до списку бажань
0

Браслети на ногу (Анклет)

Фільтр
Ціна, грн
Колір
Матеріали
Стать
Виріб
Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Браслет на ногу (анклет) з перлів, цитрину, бірюзи, рожевого кварцу та японського бісеру може стати чудовим доповненням, що додає чарівність та красу до вашого образу. Втім як і будь-які вироби, як, наприклад, браслет из хризопраза та інших каменів. Ось кілька ідей та каменів у нашому інтернет магазині Lira (Ліра) пов'язаних з цими каменями та матеріалами:

Анклет браслет на ногу з перлів: Перли асоціюються з чистотою, ніжністю та жіночністю. Він є символом краси та елегантності. Анклет із перлів може підкреслити вашу витонченість та додати вишуканості до вашого стилю.

Анклет браслет на ногу з цитрину: Цитрін вважається каменем сонця та радості. Він асоціюється з енергією, оптимізмом та процвітанням. Анклет із цитрину може надати вам бадьорості та позитивного настрою.

Анклет браслет на ногу з бірюзи: Бірюза є символом захисту та духовного зростання. Вона асоціюється з мудрістю та спокоєм. Анклет з бірюзи може додати трансцендентності та гармонії до вашого образу.

Анклет браслет на ногу з рожевого кварцу: Рожевий кварц символізує любов, ніжність та емоційне благополуччя. Він допомагає зміцнити емоційні зв'язки та внутрішню гармонію. Анклет із рожевого кварцу символізуватиме взаємну прихильність та турботу.

Анклет браслет на ногу з японського бісеру: Японський бісер є традиційним мистецтвом, відомим своєю красою та майстерністю. Анклет з японського бісеру може бути унікальним та витонченим аксесуаром, що підкреслює вашу індивідуальність та стиль.

Вибір анклету з перлів, цитрину, бірюзи, рожевого кварцу та японського бісеру, ви можете зробити в каталозі нашого сайту Lira (Ліра). Ми виготовляємо та доставляємо наші вироби по всій території України.

Вгору