Бажання
Додайте товари до списку бажань
0

Браслет з агату

Фільтр
Ціна, грн
Колір
Розділ
Стать
Виріб
Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Агат дуже цікавий мінерал. Секрет каменю в тому, що езотеричні властивості цього мінералу дуже багатогранні та різнопланові. Крім цього, агат по кольоровій гамі найбагатший мінерал. Тому його широко використовують, коли виготовляють агатовий браслет. Кольори у браслет агат інтернет-магазину Lira найрізноманітніші:

  • білий;
  • чорний;
  • зелений;
  • синій;
  • жовтий;
  • пурпуровий;
  • смугастий;
  • сірий;
  • коричневий і головне, що вони природні.

Оскільки цей мінерал найбільш поширений у світі, немає сенсу підробляти, оскільки сама природа подбала про багатство його кольору. Проте браслет з агатом виглядає багато на руці, привертаючи погляд до свого власника. Кожен колір агат браслет відповідає за свій аспект енергетики, а ще на цю характеристику впливає планета, якій присвячений відповідний камінь. Якщо агат входитиме в рунний браслет, він посилить енергію рун. А руни, у свою чергу, посилять властивості агату. Поєднує його властивості те, що це каміння позитивно впливає на людину, адже якщо зроблений браслет з натурального агату, він вже буде амулетом для власника і залучатиме в його життя позитивні зміни.

Властивості браслета з агату

Так, наприклад, браслет із чорним агатом захищає від негативу, пристріту та несправедливих звинувачень. Браслет зі смугастим агатом – посилює інтуїцію, уважність і людину стає складно обдурити. Браслет із білого агату посилює красномовство та комунікабельність, що допоможе людям, які заробляють собі на життя спілкування з іншими людьми (продавці, вчителі, управлінці).Браслет із зеленим агатом допомагає тим, хто пов'язаний із виробництвом та родючістю – хто вирощує чи створює.
Магія каменю невідривно пов'язані з агатами. І тим, хто займається езотеричними практиками, для прокачування рівня усвідомленості та енергетики, купити браслет з агату – це крок у розвитку.

Агатовий браслет по гороскопу людини

Насправді агат камінь браслет не вибагливий та універсальний у застосуванні. Але для знаків зодіаку Тельців, Близнюків, Раків, Скорпіонів, Козерогів це рідний за духом камінь. Їх він розкриється повніше. Але й людям, які народилися під іншими знаками зодіаку, мінерал теж не зашкодить, але кожен знак зодіаку має свій сприятливий для нього камінь.

Браслет з агатом на Lira

Браслети з агату представлені на сайті виготовлені з намистин натурального каміння. При виготовленні прикрас використовуються класичні круглі намистини, каміння природної форми, кам'яну крихту, без сколів та шлюбу. Тим хто хоче купити браслет з натурального агату в інтернет-магазині Lira, пропонується вибір у категорії браслети з натурального каміння, з більш ніж 120 готових виробів. А якщо ви хочете унікальну прикрасу, ми зробимо прикрасу для вас. Доставляються покупки до Одеси, Києва, Дніпра, Львова, Харкова, а також до інших міст України.

Вгору