Бажання
Додайте товари до списку бажань
0

Чоловічий чокер

Фільтр
Ціна, грн
Колір
Матеріали
Стать
Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Чокер перестав був чисто жіночою окрасою. Наразі чоловічий чокер на шию, це модний аксесуар, який з гордістю носять хлопці. Доведений факт, що ставлення до цього виробу не було однозначним у різні історичні періоди.

Історичний екскурс

У давнину носити прообраз чокер для чоловіка була прерогативою виключно для воїнів та вождів. Чоловічі чокери на шию робили з натуральних матеріалів – зубів хижаків, кісток, дерева, шкіри та дорогоцінного каміння. Люди вірили, що сила, витривалість та велич передає прикрасу своєму носію через матеріал. Набагато пізніше жіночий чокер завоював своє місце в жіночому арсеналі прикрас. Так він з амулету та талісмана для сильної статі став окрасою для всіх. Купити чоловічий чокер могли собі дозволити забезпечені люди.
Але іронія полягає в тому, що спочатку чокер чоловічий це символом мужності, а через пару століть він уже став символом раба, який на своїй шиї носить ознаку обмеження волі. Пройшло чимало часу, поки у людей пішов цей стереотип і всі почали ставитися до цього неоднозначного символу, як до простої прикраси.

Матеріал чокерів

В даний час чоловічі чокери роблять з різних матеріалів, але ми при виготовленні використовуємо тільки натуральні камені.
Для чоловіка підійде такі мінерали як:

  • гематит;
  • гранат;
  • лазурит;
  • перли.

При виборі матеріалу враховується стиль одягу, при якому носитиметься чоловічий чокер, хоча цей аксесуар носять за будь-якої цибулі. Головне, щоб при його носінні була відкрита шия, тому що чоловічі чокери виглядають стильніше на шиї ніж на одяг.

Такий стиль носіння цього виробу. Купити чоловічий чокер в інтернет-магазині не складно, важливо підібрати прикрасу, яка буде резонувати із власником. Потрібно, щоб візуально він вам подобався і підходив до вашого гардеробу. Адже чокер для чоловіків, як якісна та красива річ додає впевненості та сміливості своєму власнику. Тому підійти до вибору цієї прикраси треба серйозно. Хочеться наголосити, що в нашому інтернет-магазині Lira, представлений на сайті товар, це прикраси ручної роботи з натурального каміння. Ми любимо свою роботу і в кожен виріб вкладаємо частинку себе.

Вгору