Бажання
Додайте товари до списку бажань
0

Чоловічий браслет із натурального каменю

Фільтр
Ціна, грн
Колір
Розділ
Стать
Виріб
Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Хто сказав, що чоловіки не стежать за модними тенденціями у новому 2023 році, це неправда. У сильної половини це виражено інакше, ніж в жінок. Але за модними тенденціями, сильна стать стежить.
Все більше чоловіків додають до власної цибулі чоловічий браслет, причин тому кілька. По-перше, це стильно, по-друге додає мужності, по-третє – це як сигналізатор оточуючим, про те, що перед вами стильна, впевнена в собі людина, зі своєю індивідуальністю та внутрішнім світом. Наголосити на цьому допоможе чоловічий браслет на руку, який носять як на правій, так і на лівій руці. Це залежить від особистої переваги власника виробу.
В інтернет-магазині Lira браслети на руку чоловічі виготовлені з натурального каміння, із застосуванням кращої фурнітури класу Lux, з ювелірного та медичного сплавів.

Чоловічий браслет з натурального каміння

Стильні чоловічі браслети на руку з різних видів натурального каміння:

  • агат;
  • гематит;
  • малахіт;
  • сердолік;
  • аметист;
  • тигрове око;
  • місячний камінь;

аквамарин та багато інших видів каменів. Адже немає чоловічого та жіночого каміння, ці твори геології, універсальні у прояві власної енергії. Кожна людина підбирає собі чоловічий браслет за смаком і внутрішніми відчуттями. Хочеться відзначити, що в останнє десятиліття мода на прикраси з натурального каміння знову повернулася. Головна заслуга в цьому належить відомим акторам, спортсменам, людям, які постійно на увазі і демонструючи чоловічі браслети з каменів на власних руках, вони запустили нову модну тенденцію.Дивлячись на них, хто ж не захоче купити чоловічий браслет, щоб бути схожим на свого кумира.

Езотеричні браслети.

Інтерес до езотерики виріс сильно і, звичайно ж, відразу стали популярними браслети чоловічі на руку із захисними камінням, такими як чорний агат, шерл, яшма, онікс. Не менш популярні браслети із рунами. Руни як реалізаційний магічний інструмент, за допомогою якого змінюють власну реальність, посилюючись енергетикою правильно підібраного натурального каміння. Як варіант - підібрати камінь по натальній карті людини, орієнтуючись на рік, час та місце народження. Способів вибору багато – рішення за вами. У каталозі сайту Lira є не тільки чоловічі браслети, але і присутній чоловічий чокер, стильна прикраса зі срібного гематиту, дуже популярний для замовлення виріб. Вже не одного модника прикрашає аналогічний виріб.
Якщо ви вирішили купити чоловічий браслет, ми доставимо його по території України, крім тимчасово окупованих областей.

Вгору