Бажання
Додайте товари до списку бажань
0

Чоловічий браслет із натурального каменю

Фільтр
Ціна, грн
Колір
Розділ
Стать
Виріб
Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Хто сказав, що чоловіки не стежать за модними тенденціями, чоловічі браслети 2023 року - стильне доповнення чоловічої цибулі. У сильної половини потяг до прекрасного виражений інакше, ніж у жінок, але за модними тенденціями, сильна стать стежить.

Дедалі більше чоловіків додають до свого стилю чоловічий браслет на руку, причин тому кілька. По-перше, це стильно, по-друге додає мужності, по-третє – це як знак оточуючим, про те, що перед вами стильна, впевнена в собі людина, зі своєю індивідуальністю та внутрішнім світом. Купити чоловічий браслет це означає підкреслити все це. Чоловічий браслет із каменю носять як на правій, так і на лівій руці. Тут все залежить від особистої переваги власника виробу.

В інтернет-магазині Lira (Ліра) браслети для чоловіків на руку виготовлені з натурального каміння, із застосуванням кращої фурнітури класу Lux, з ювелірного та медичного сплавів.

Чоловічий браслет з натурального каміння

Стильні чоловічі браслети на руку з різних видів натурального каміння:

  • агат;
  • гематит;
  • малахіт;
  • сердолік;
  • аметист;
  • тигрове око;
  • місячний камінь;

аквамарин та багато інших видів каменів. Немає чоловічого і жіночого каміння, ці творіння природи, універсальні у прояві своєї енергії. Кожен чоловік підбере собі чоловічий браслет на свій смак і внутрішні відчуття. Хочеться відзначити, що в останнє десятиліття мода на прикраси з натурального каміння знову повернулася. Головна заслуга в цьому належить відомим акторам, спортсменам, людям, які постійно на увазі і демонструючи чоловічі браслети з каменів на руках, так вони запустили нову модну тенденцію.Дивлячись на них, хто ж не захоче купити чоловічий браслет, щоб бути схожим на свого кумира.

Езотеричні браслети.

Інтерес до езотерики виріс сильно і звичайно ж одразу став популярним чоловічий браслет із каменів із захисними мінералами, такими як чорний агат, шерл, яшма, онікс. Не менш популярні браслети із рунами. Руни як реалізаційний магічний інструмент, за допомогою якого змінюють власну реальність, посилюючись енергетикою правильно підібраного натурального каміння. Як варіант - підібрати камінь по натальній карті людини, орієнтуючись на рік, час та місце народження. Способів вибору багато – рішення за вами. У каталозі сайту Lira є не тільки чоловічі браслети, але і є і чоловічий чокер, стильна прикраса зі срібного гематиту, дуже популярний для замовлення виріб. Вже не одного модника прикрашає такий виріб.

Якщо ви вирішили купити чоловічий браслет з каменю, ми доставимо його територією України.

Вгору