Якщо людина вірить і відчуває енергію натурального каміння, то питання, що часто задається від наших клієнтів, а підійде цей камінь чи ні? Щоб відповісти на це начебто нескладне питання, задаються багато зустрічних питань – якого року народження людина, яка дата народження, який знак зодіаку, добре знати час і місце народження людини. Тоді складається астрологічна натальна карта і правильно підібрані мінерали, які сприятливо впливатимуть на людину. Давайте розберемо, яку шкоду можуть завдати натуральне каміння власнику.

Ми звикли до того, що предмети та продукти з позначкою натуральне корисні і дивно звучить, що натуральний камінь шкодить власнику. У чому проблема? Кожен вид мінералів вібрує на своїй частоті, маючи власну енергетику, яка збігається або не збігається з енергетикою людини, яка носить браслет з натурального каменю. І якщо енергетика мінералу та людини, а також частота вібрації збігається – то щасливий власник відчуває теплу хвилю енергії в тілі, відчуває бадьорість, веселий та випромінюється в очах інших. Тут можна не просто носити камінь у кишені, а наприклад купити чокер із натуральних перлів або з гематиту на шию. Браслет із малахіту або браслет из хризопраза на руці і це каміння реально допомагатимуть власнику, створюючи і підлаштовуючи ситуації під власника прикраси. Хочу відразу сказати – це магія каменів працює в тому випадку, якщо людина щось робить, а не пасивно сидить удома і чекає на зміну ситуації в житті. Як то кажуть магія на допомогу, а чи не замість дій.

Що може йти не так?

Хороше питання – чому каміння може не підходити всім? Повертаємося до індивідуальності людей, наприклад, народилася людина під впливом планет, яким також присвячені камінці з аналогічною енергетикою. При цьому в інших мінералів буде інша частота вібрацій і, відповідно, як в елементарній фізиці – відбувається розбалансування. Коли дві величини з різною частотою вібрації входять у взаємодію один з одним і при цьому вони гасять взаємно енергію один одного. У людини це буде проявлятися фізично у слабкості, занепаді сил, підвищеній стомлюваності, буває навіть апатії та зменшення апетиту. Але зазвичай ніхто не заходить так далеко. Тому що, як тільки починають працювати прикраси з натуральних каменів, що не збігаються з власником вібрації, людині просто фізично не хочеться їх одягати.

Іноді виходить, що купити браслет із агату для жінок (агат просто як приклад, на його місці бувають різні натуральні мінерали) купили, а ця прикраса не підходить. Дівчина фізично не може вдягнути цей камінь. А що й потрібно було перед покупкою, то це консультація з нашим консультантом інтернет-магазину Lira. Головне те, у що ви вірите та що відчуваєте.