Про те, що прикраси з натурального каміння мають енергію відомо давно. Енергія натурального каміння так чи інакше впливає на людину, посилюючи або пригнічуючи енергетичні центри людей, які ще називаються чакрими. Це тому, що кожна людина індивідуальна. А щоб браслети з натурального каміння або інші прикраси стали талісманом для власника, мінерал підбирається індивідуально під нього. Ще один енергетичний інструмент, який посилює вплив натурального каміння в таких браслетах як хризопраз браслет, а в деяких випадках і змінює їх властивості – це скандинавські руни.

Що ми знаємо про рунічні знаки

Загальновизнана інформація, що скандинавські футарки складаються з 24 рунічних знаків, різних за призначенням руныта дії. Головне те, що 24 руни – це основа, за допомогою якої описуються всі процеси, що відбуваються у нашому світі. За допомогою комбінацій рун – формул, рунічних в'язів та ставів, твориться справжнє диво. Магія рун, як і будь-яке інше чаклунство спочатку ні погане, ні хороше, тому що не несе в собі ні чорного ні білого початку - все залежить від людини, яка їх використовує. Руни є продуктом до християнської епохи. Незважаючи на те, що християнські традиції негативно співвідносяться до всього язичницького, руни застосовувалися раніше і застосовуються зараз, у тому числі і християнами. Привносячи в життя людей, чого там не вистачало.Але залишимо теологію та повернемося до практичного застосування рун.

По суті це як алфавіт, якщо з букв неправильно скласти слово, то зрозуміти, що написано, ні прочитати – не можна. Так і в рунічній формулі - якщо неправильно підібрані рунічні знаки, то вони можуть конфліктувати між собою, неправильно взаємодіючи і тоді формула в кращому випадку, нічого не зробить, а в гіршому випадку дасть протилежний очікуваному результату і замість успіху прийде невдача, замість грошей - потреба . Ще один головний момент – це активація рунічної формули. Кожен вибирає комфортний для нього спосіб. Підбиваючи короткий підсумок: писати формули мають ті, хто розуміє, що вони хочуть отримати і яка запускається енергія.

Браслет із рун – як матеріальний носій

Рунні формули наносять на різні носії. Знаки малюють на шкірірунный браслет - так роблять, якщо тестують нову формулу або потрібний короткочасний вплив рунної формули. Якщо потрібна, тривала робота рун, то формули вибирають вже матеріальний носій – метал, камінь, дерево, папір. Робочий варіант – це поєднати енергію рун та енергію каміння у рунному браслеті. Наприклад, за натальною астрологічною картою підібрати максимально сприятливе каміння, яке впливає на енергетику людини і з намистин такого каміння зробити браслет і додати до нього руни формули. Якщо купити браслет із рун – він буде довгостроковим талісманом, який зручно носити з собою як прикрасу. Коли людині не потрібна дія рун на життя, вона прибирає прикрасу подалі від себе В інтернет-магазині Lira представлені не тільки рунні браслети з однією руною, а й браслети з рунними формулами Звичайно правильний варіант – це підбір формули під конкретну життєву ситуацію, тому що навіть позитивна формула може впливати на людину не так, як очікується.