Люди носять прикраси з натурального каміння, щоб залучити успіх у своїх справах і починаннях. Це можливо тому, що в мінералах зберігається багато природної енергії, у неї матеріальний характер, тому що натуральне каміння – це продукт роботи земних матерій. У статті не розглядатимемо яким чином, відбувається накопичення і потім передача енергії. Тому що ця тема наскільки широка і не досліджена, як мало досліджено морські глибини або будову людини. Наведу аналогію, вчені зрозуміли з яких органів, складається тіло людини, виды камнейале чому відбуваються ті чи інші процеси в організмі – досі сказати, напевно, не можуть. Люди знають про будову та склад різних видів каміння, але яка причина цього і який заряд енергії несе, а також як впливає на людину вчені до кінця не розуміють. Так само як і немає розуміння, як працюю руни. Застосування стародавнього магічного алфавіту використовують браслеты с рунами. І руни як додатковий енергетичний інструмент збільшує силу браслетів із натурального каміння. Залежно від життєвої ситуації людини іноді один мінерал працює краще, ніж інший, і навпаки. При зміні обставин змінюється і камінь, що приносить успіх і удачу, тому варто експериментувати з мінералами, покладаючись, у тому числі на інтуїцію і відчуття симпатії до того чи іншого каменю. У статтях в інтернеті багато пишуть про те, яке каміння підходить для знаків зодіаку, але це далеко не повна і неправильна інформація.

Як вибирати браслет з натурального каміння

Загальні рекомендації щодо вибору каменів неточні, тому що не враховують фактори, що впливають на енергетику конкретної людини. Кожна людина отримує індивідуальні енергетичні параметри завдяки:

  • географічне місце народження;
  • добовому часу;
  • році народження
  • планет, які в конкретний момент впливають на новонародженого.

Тому найбільш точний спосіб підібрати натальная картакаміння – це вирахувати астральну натальну карту людини. При складанні карти підбираються мінерали, які позитивно та сприятливо впливатимуть на долю людини. Кожен мінерал – це унікальна енергія, яка впливає на певні аспекти життя людини. Камені комбінують в прикрасах, і тоді з'являється новий вид енергії. У мінералах немає поділу за статевою ознакою і виготовляючи чоловічі та жіночі браслети використовують одні й самі камені. Є ще один момент, на який треба звернути увагу – натуральне каміння посилює ті чи інші енергетичні центри людини, які ще називають чакри. Тому для отримання певної енергії та посилення потрібних якість можуть купити чокер із гематиту, який носиться на шиї. А в іншому випадку вже купити браслет з малахіту на руку, якщо, наприклад, вплинути на інший аспект життя. Наші консультанти допоможуть підібрати камінь за вашою натальною картою – тільки потрібне точне місце, час та дату народження і ми зробимо індивідуальну прикрасу з натурального каміння для вас.Ще в інтернет-магазині Lira більше 150 видів - готові браслети, чокери, кольє, кільця з натурального каміння і кожен відвідувач вибере для себе придатну прикрасу.